Connect with us

KOSOVË

Aksident i rëndë në Kosovë, pesë të vdekur

Published

on

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në magjistralen Suharekë – Duhël, konkretisht në fshatin Biraçë të Suharekës.

Lajmin e ka konfirmuar për “Indeksonline”, Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha.

Ai ka thënë se në aksident kanë vdekur dy të rritur dhe tre fëmijë.

Vdekjet janë konfirmuar nga emergjenca.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet BMW dhe një autobus./Indeksonline/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com