Connect with us

SPORT

Bisedimet mes Fekir dhe Liverpool mund të rihapen

Published

on

Nabil Fekir ka një marrëveshje me Lyonin për t’i rihapur bisedimet me Liverpool pas përfundimit të Kupës së Botës, sipas The Mirror.

21 vjeçari dëshiron që një lëvizje e tillë të arrihet, por Liverpool nuk do t’iu rikthehet negociatave pëpros nëse kushtet e marrëveshjes ndryshojnë nga ato që kishin qenë herën e fundit.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com