Connect with us

SPORT

Chelsea – Higuain, u kry!

Published

on

Gonzalo Higuain po largohet në verë nga Juventusi.

Sulmuesi argjentinas nuk po preferohet nga skuadra italiane, andaj e do një skuadër tjetër në verë.

Higuaini është cak i Chelseas, andaj shumë shpejtë mund të arrihet marrëveshja mes të dyja palëve, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi argjentinas po largohet nga Juventusi për shumën e 60 milionë eurove, ndërsa blutë gjithashtu po e marrin dhe Ruganin./ORAinfo/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com