Connect with us

MAGAZINA

Dizanjer me duart e arta

Published

on

Jemi duke jetuar në ekopën e përfeksionit ku secili ka nevoj të duke mirë dhe pashëm,kujdesi për veten në aspekt imazhit është një trend në rritje si kujdes tek shqiptarët.

Resul Ibrahimi është dizanjeri shqiptar që me duart e arta po realzon objektivat e çdo artsti dhe klienti në përgjithsi . Edhe i ri në moshë prespektiva e tij në aspekt e dizanjit dhe look në aspekt profesional dita -ditës po dëshmon sukseset si interval në rritje,Resuli tashmë ka kontrakt me shumë aktor,këngtar që kujdeset për imazhin e tyre duke aplikuar në studion apo ,metodat ma të reja të styling botëror .

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com