Connect with us

SPORT

Icardi “shkelmon” skuadrat tjera, do vetëm Interin

Published

on

Kapiteni aktual i Interit duket se në mendjen e tij ka vetëm skuadrën zikaltër, kjo pasi ai ka hedhur një foto në rjetet sociale ku vërehet prezentimi i tij tek Interi.

Sot 5 vjet ai u prezentua tek Interi dhe për këto 5 vite me Interin ai ka kontribuar me 107  gola dhe 23 asistime në vetëm 182 paraqitje me fanelën zikaltër.

Ai në këtë foto në fund ka shkruar “To be countined” që në shqip domethënë “Vazhdon” duket se ai me këtë postim ka hedhur posht zërat e merkatos që po e shoqërojn gati çdo ditë.

Për kapitenin zikaltër kanë shfaqur interesim shumë skuadra të mëdha evropiane siç janë Real Madrid, Juventus, Chelsea dhe të tjera./Zyrtare

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com