Connect with us

LAJME

Publikohen pamje pas arrestimit të kryetarit të Novo Sellës, për kontrabandë me cigare (Video)

Published

on

Policia e Maqedonisë ka publikuar pamje pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Novo Sellës, i cili u vu nën pranga gjatë ditës së djeshme.

Boro Stojçev mbrëmjen e djeshme u arrestua nën dyshime për kontrabandë me cigare, njofton Telegrafi Maqedoni.

Stojçev është ndaluar së bashku me gruan, djalin e tij dhe një bashkëpunëtor tjetër, ndërsa sipas disa mediumeve, arrestimi i tij është shoqëruar edhe me të shtëna armësh./Telegrafi/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com