Connect with us

LAJME

Stabilizim i motit, shi vetëm në pjesën veriore të vendit

Published

on

Stabilizim të motit dhe temperatura më të larta paralajmërojnë prej nesër meteorologët.

Sipas informatave nga DPH nesër vetëm në pjesët veriore do të ketë kushte për paraqitje lokale të reshjeve afatshkurtra të shiut si dhe të premten në orët e pasdites.

Temperaturat maksimale do të arrijnë deri 36 gradë, ndërsa ajo e mëngjesit prej 10 deri në 19 gradë Celsius.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com