Connect with us

NDRYSHE

Kamerat kapin djalin e goditur nga rrufeja, si e shpëtoi një skateboard (video)

Published

on

Josiah Wiedman, 13 vjeç, i mbijetoi një goditjeje rrufeje dhe e rrëfeu përvojën e tij të pazakontë që e takoi më vdekjen.

Wiedman po ecte me një mik në park dhe mbante një skateboard në dorë kur u godit nga një rrufe.

Kamerat treguan se sir a në dotë pas goditjes së zjarrtë.

Duke folur Good Morning America, ai tha se mend vetëm “nxehtësinë që i përshkoi trupin”.

Por si ndodhi që mbijetoi, kur duhet se në raste të tilla përqindja e mbijetesës është mjaft e vogël?

Mendohet që falë skateboard-it në dorë, tensioni elektrik është shkarkuar në tokë e jo në trupin e tij. /tesheshi.com/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com