Connect with us

LAJME

Plasin “shkopinjtë” në Durrës e Sarandë, regjistrohen dy sherre masive (Video)

Published

on

 

Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Sarandës ka ndodhur një sherr masiv me sende të forta dhe shkopinj druri, ku janë përfshirë disa persona.

Si pasojë, një person mbeti i plagosur, ndërsa pesë të tjerë u shoqëruan nga policia. Ende nuk dihen arsyet e këtij sherri dhe pritet një njoftim zyrtar nga Blutë e Sarandës.

Ndërkohë, një tjetër situatë e ngjashme është regjistruar në Durrës gjatë mbrëmjes, ku ka pasur përplasje me mjete të forta. Turistët i kanë zgjidhur problemet me shkopinj dhe grushte dhe arsyeja ka qenë banale, pasi bëhet fjalë për një sherr të lindur për çështje makinash.

Burimi i lajmit

 

 

Ja si "sqarohen" shqiptarët me njëri tjetrin edhe kur janë me pushime në Durrës. Arsyeja:-Pse nuk më hap rrugën me makinë…!😡

Δημοσιεύτηκε από Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore nga Atlantik Sh.a. στις Σάββατο, 18 Αυγούστου 2018

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com