Connect with us

SPORT

Video / Eto’o mahnit me golin e parë në Katar

Published

on

Samuel Eto’o ka shënuar golin e tij të parë me Qatar SC në fitoren 3-2 ndaj Al Shahaniya. Sulmuesi nga Kameruni është transferuar në Lindjen e Mesme për të vazhduar karrierën e tij të madhe dhe nuk kanë kaluar shumë përpara se të shënonte golin e parë. Dhe çfarë goli!

 

Eto’o ka pritur një brenda zonës dhe e ka shtyrë në rrjetë me thembër duke treguar se klasi është i përjetshëm. Shikoni golin më poshtë:

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com