Connect with us

LAJME

Aksident me motor në Pukë, 25-vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës

Published

on

Pasditen e së enjtes, rreth orës 17:30 në Pukë ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor në vendin e quajtur “Ura e Karatit” tek kthesa e rezervuarit.

Mësohet se një 25-vjeçar është aksidentuar teksa lëvizte me motor dhe aktualisht ndodhet në gjendje kritike për jetën.

I plagosuri, Çlirim Bukuroshi po transportohet me helikopter drejt Tiranës për t’u trajtuar me mjekim të specializuar.

18 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i lajmit

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com