Connect with us

LAJME

Osmani: Nesër do të dihet nëse hapim kushtetutën ose shkojmë në zgjedhje

Published

on

Zëvendëskryeministri për çështje Evropiane, Bujar Osmani në një media nga rajoni sapo ka deklaruar se negociatat për sigurimin e 80 votave do të vazhdojnë gjatë natës dhe deri në paraditen e nesërme.

Osmani ka shtuar se pas 17 qershorit dhe 30 shtatorit, nesër është dita dita ku do të dihet nëse vendi shkon në zgjedhje ose hapen ndryshimet kushtetuese.

.

Burimi i lajmit

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com