Connect with us

KOSOVË

Vdes ish-ambasadori i Sllovenisë në Kosovë, ngushëllon Haradinaj

Published

on

Ka ndërruar jetë ish-ambasadori i Sllovenisë në Kosovë, Milan Majhen.

Kështu ka bërë të ditur kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, i cili ka ngushëlluar me këtë rast përmes rrjetit social Facebook.

“Me keqardhje mora lajmin për vdekjen e Milan Majhen, ish-ambasador i Republikës së Sllovenisë në Kosovë. Ai do të mbetet në kujtesën tonë si mik i mirë dhe një diplomat shembullor, i cili kontribuoi në fuqizimin e miqësisë ndërmjet dy popujve dhe vendeve tona. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe institucioneve sllovene”, shkruan kryeministri.

.

Burimi i lajmit

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
3 Comments

3 Comments

 1. Lesdref

  22/06/2019 at 01:36

  Levitra Wirkt Nicht online pharmacy 240 Buying Amoxicillin Trihydrate 500mg Viagra No Prescription Online Sale Cialis En Ligne Maroc

 2. Lesdref

  06/07/2019 at 20:16

  isotretinoin where to purchase Propecia Cost Availability Farmacia Viagra Donne propecia en valencia Principio Attivo Paroxetina Viagra Dosis Maxima Diaria

 3. Lesdref

  18/07/2019 at 18:06

  How To Get Cialis Without Doctor cialis overnight shipping from usa Viagra Pfizer Prezzo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com