Connect with us

SPORT

Shevchenko për 21-vjeçarin e Milan-it: Nuk e ka treguar akoma gjithë talentin e tij

Published

on

Andriy Shevchenko, ish-sulmues i Milan-it dhe trajneri i Ukrainës, ka folur për yllin e ri të kuqezinjve, Lucas Paqueta, në një intervistë të dhënë për “DAZN”.

“Po rritet, i ka dhënë Milan-it një ekuilibër të ri në mesfushë dhe, sipas mendimit tim, nuk e ka treguar akoma gjithë talentin e tij”, ka thënë ukrainasi për 21-vjeçarin e milanezëve.

“Duhet të luaj, por po paraqitet mirë që tani. I ka dhënë Milan-it atë për të cilën skuadra kishte nevojë. Ndihet shumë mirë mes reparteve, ka një të majtë të madhe dhe dikton ritmin e ekipit. Më pas, shënon edhe gola”.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
5 Comments

5 Comments

 1. Frannor

  17/06/2019 at 03:14

  Sertralina Medicamento buy viagra online Escitalopram 10 Without A Prescription Lowest Price Viagra 100mg Comprar Cialis Original Online Madrid

 2. Frannor

  24/06/2019 at 22:34

  Progesterone Order Now Low Price With Free Shipping Buy now isotretinoin oratane Hydrochlorothiazide Medicine Overseas Plymouth viagra Cvs Buy Propecia Levitra Allemagne Priligy Kauf Viagra Online

 3. Frannor

  03/07/2019 at 23:41

  Propecia Y Diabetes Levitra Da 20 Mg viagra Cherche Viagra Suisse

 4. Frannor

  11/07/2019 at 02:14

  Buy Vibramycin Doxycycline New Zealand Lamisil 250 Mg Online Amoxicillin Shelf Life online cialis Real Finasteride Drugs Shipped Ups Kaufen Viagra 100mg

 5. Frannor

  19/07/2019 at 10:05

  Cialis Durata Scadenza viagra Viagra Pfizer Acheter Buy Propecia V

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com