Connect with us

SPORT

Video / Kur Pepe të bërtet “F*ck You” në fytyrë, të dhemb sikur të ishte një grusht

Published

on

Incidenti mes Pepe dhe Edin Dzeko është duke bërë xhiron e botës në rrjetet sociale.

Teksa ndeshja ishte 2-1 për portugezët, ish-mbrojtësi i Real Madrid dhe sulmuesi i Roma-s kanë pasur një moment të nxehtë në fushën e lojës.

Pepe përplaset kokë më kokë me Dzeko dhe më pas e ofendon disa herë “F*ck You”.

Dzeko nuk duron dot më dhe pak më pas shtrihet në tokë tronditur, transmeton Telesport.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com