Connect with us

KOSOVË

Ahmeti: Nuk presim gjë të re nga takimi i Berlinit

Published

on

Bashkëkryesuesi i delegacionit të Kosovës për bisedimet me Serbinë, Shpend Ahmeti, ka thënë se nuk pret që në takimin e Berlinit të gjendet një zgjidhje përfundimtare për dialogun. Kryetar i Prishtinës dhe bashkëkryesues i delegacionit të Kosovës për bisedimet me Serbinë, Shpend Ahmeti, i cili ndodhet në Uashington i ftuar për një diskutim që u zhvillua të mërkurën në Institutin Republikan mbi…

Source

Burimi i lajmit

SHPËRNDAJE ME MIQ!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com