Connect with us

KOSOVË

Ambasada e ShBA-së-krerëve të shtetit: Përmbahuni nga retorika ndezëse

Published

on

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, përmes një deklarate ka shprehur ngushëllimet për familjet e viktimave në 20-vjetorin e mizorive që janë bërë gjatë luftës në Kosovë, transmeton EO. Sipas ambasadës amerikane, të mohuarit e mizorive ofendon kujtimet për viktimat dhe ofendon kujtimet për ta. Përmes këtij njoftimi, ambasada e ShBA-së në Kosovë u ka tërhequr vërejtjen…

Source

Burimi i lajmit

SHPËRNDAJE ME MIQ!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com