Connect with us

LAJME

Arrestohet shqiptari në Qafë Thanë e kërkonte Interpoli

Published

on

Dje, më 14 prill 2019 në ora 13: 15 në pikën kufitare “Qafë Thanë”, gjatë kontrollit të 46 vjeçarit Z.C nga Republika e Shqipërisë,ai ka rezultuar se ka qenë i kërkuar nga Interpoli,njoftojnë nga policia.

46 vjeçari u arrestua dhe u dorëzua Në stacionin e policisë në Strugë për procedime të mëtutjeshme.

Burimi i lajmit

Tact
SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR