Connect with us

KOSOVË

Dështon mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Financave Publike, s’ka kuorum

Published

on

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike në mungesë kuorumi nuk ka zhvilluar mbledhjen e paraparë, raporton Ekonomia Online. Në rend dite ka qenë shqyrtimi i raportit të shpenzimeve të Kuvendit për vitin 2018, për çka ishte ftuar sekretari i Përgjithshëm, Ismet Krasniqi. Si dhe raportin e ndarjes së buxhetit dhe shpenzimeve për vitet 2017 dhe 2018 për Programin e Komuniteteve…

Source

Burimi i lajmit

SHPËRNDAJE ME MIQ!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com