Connect with us

LAJME

Dibër, stërmbushet salla e koalicionit Alenaca me Besë

Published

on

Koalicioni Aleanca me Besë me së bashku kandidatin e pavarur për President Blerim Reka kanë treguar dhëmbët sot në Dibër ku kanë mbajtur tubim qëndror, shkruan Zyrtare.com

Në tubimin e mbajtur sonte është vërjur salla e mbushur përpolotë me simpatizant të kolacionit Aleanca me Besë të cilët mbështesin kandidatin Arben Agolli për kryetar komune.

Pëpos thirrjes për votimin e kandidatit presidencial Blerim Reka, Sela dhe Kasami bënë thirrje për dalje masive në zgjedhjet e 21 prillit./Zyrtare.com

SHPËRNDAJE ME MIQ!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com