Connect with us

LAJME

Ndërroi jetë Alajdin Demiri

Published

on

Sot në moshën 65 vjeçare ka ndërruar jetë Ajadin Demiri, diplomat, analist politik dhe profesor universitar. Ai ishte njohës i mirë i zhvillimeve politike, por edhe kontribues në skenën politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut, përcjellë INA.

Ndërsa në vitin 1997-1998 ishte kryetar i komunës së Tetovës, si pjesë e aktit të vendosjes së flamurit kombëtar para komunës së Tetovës, për të cilin akt u dënua me burg, bashkë me kryetarin e komunës së Gostivarit atëkohë. Alajdin Demiri u lind më 19 dhjetor 1954 në Tetovë. Familjarët e tij kanë bërë të ditur se ceremonia e varrimit do të zhvillohet gjatë ditës së sotme në varrezat e qytetit të Tetovës. (INA)

Burimi i lajmit

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
3 Comments

3 Comments

 1. Lesdref

  27/06/2019 at 22:15

  Amoxicillin Allergy Image Horn Pflanzliches Viagra Erfahrungen viagra prescription Usa Direct Pharmacy

 2. Lesdref

  11/07/2019 at 20:11

  Zithromax 1 Gram Comprare Il Viagra On Line Cialis Moins Chere cialis overnight shipping from usa Costo De Kamagra Comprar Propecia Online Cialis Cheapest Price

 3. Lesdref

  22/07/2019 at 21:28

  Sans Ordonnance Amoxicillin Pharmacie Gracieux Ans Discount Programs For Accutane viagra Zithromax Class Of Antibiotic Propecia Dosage Permanent

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com