Connect with us

LAJME

Plas kallashi në Durrës pas sherrit mes disa të rinjve

Published

on

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në lagjen 17 të qytetit të Durrësit.

Banorët kanë raportuar pranë sallës operative për breshëri automatiku. Policia lokale shkuar drejt zonës së  Spitallës dhe mendon se shkak për të shtënat është bërë një konflikt i çastit midis disa të rinjve, të cilët kanë qëlluar në ajër me armë.

Mësohet se nga ngjarja nuk ka persona të plagosur. Ende nuk ka një komunikatë zyrtare nga policia.

Burimi i lajmit

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
4 Comments

4 Comments

 1. Matcigo

  18/06/2019 at 01:43

  Order Now Levaquin Lebact Levitra Modo De Usar viagra online Cialis Administracion Levitra Modalita D’Uso Levitra Patient Assistance

 2. Matcigo

  05/07/2019 at 08:07

  Proscar Caida Pelo Propecia Streaming Levitra Compra Cialis Chile levitra y alcohol Amoxicillin Weight Dose

 3. Matcigo

  13/07/2019 at 01:03

  Cheap Doxycycline Online Provera Endometriosis Store Viagra belgique prix cheapest cialis The Least Expensive Cialis Find Finasteride Best Website Acheter Du Viagra En Andorre

 4. Matcigo

  21/07/2019 at 06:36

  European Generic Cialis Propecia Tinnitus My Doctor how to get a free trial of levitra Free Samples Of Cialis Viagra Cialis Differenze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com