Connect with us

LAJME

Ahmeti: Zaevi dhe Bexheti do sqarohen

Published

on

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka komentuar përplasjet mes kryeministrit Zaev dhe kryetarit të Sarajit, Blerim Bexheti.

Sipas tij, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë pasur do t’i tejkalojnë.

“Sigurisht se ato dallime dhe keqkuptime do të tejkalohen mes Zaev dhe Bexhetit”, theksoi Ahmeti pas manifestimit për 18 vjetorin e Marrëveshjes së Ohrit.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Advertisement
1 Comment

1 Comment

 1. ปั้มไลค์

  13/08/2019 at 23:11

  Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com