Connect with us

LAJME

Muki mesazh të fortë, nuk ka ikje!

Published

on

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka folur lidhur me rastin e fundit “Reket” duke shtuar se askush nuk do ti ikë drejtësisë.

Ai ka thënë se Prokuroria Speciale do të vijoj dhe se nuk do të ketë shtyerje, por përshpejtim të rasteve që udhëhiqen nga kjo prokurori.

Ai i numëroi rastet që i udhëheq kjo Prokurori, siç janë, Titaniku, Fortesa, Targeti, Transporteri, TNT, Titaniku 2 etj.

Zekiri shkruan se duan ta rrënojnë drejtësinë dhe ta ndalojnë Maqedoninë e Veriut t’i nisë negociatat me BE-në dhe të hyjë në NATO.

“Drejtësia do t’i godasë të gjithë, absolutisht të gjithë dhe do ta arrijë këtë, ka shkruar Zekiri, duke aluduar në rastin “Reket”. (INA)

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Advertisement
1 Comment

1 Comment

 1. ปั้มไลค์

  12/08/2019 at 21:16

  Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com