Connect with us

LAJME

Vdes një pushues në plazhin e Spillesë…

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë.

Një pushues i moshuar ka humbur jetën.

Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak.

I moshuari nuk është ndjerë mirë, por edhe me gjithë ndihmën e dhënë nga pushuesit ai nuk ka mundur që të mbijetojë.

Policia Kavajë/ Informacion Paraprak

Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Advertisement
1 Comment

1 Comment

 1. ปั้มไลค์

  13/08/2019 at 14:19

  Like!! Thank you for publishing this awesome article.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com