Connect with us

Lajme

Edhe një tërmet e godet Shqipërinë

Published

on

Një tjetër lëkundje është ndjerë në Shqipëri ku prapë epiqendrën e kishte në Durrës.

Kjo lëkundje ishte me magnitudë 3.2. Tërmeti ka krijuar panikë tek qytetarët të cilët kanë vendosur të qëndrojnë jashtë shtëpive të tyre nga frika, shkruan Top Channel.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com