Connect with us

Lajme

Hallë e nip qëllohen me armë përpara shtëpisë në Fushë Krujë, ndërron jetë gruaja

Published

on

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Zezë të Fushë-Krujës.

Sipas raportimeve paraprake, hallë e nip janë qëlluar më armë përpara banesës.

Gruaja ka ndërruar jetë në spital. Sipas informacioneve zyrtare nga Policia e Durrësit mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Zezë. Gruaja e identifikuar si Shpresa Baka, ka marrë plagë të rënda dhe nuk ka mundur të mbijetojë, ndërsa nipi i saj Mariglen Haka ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprak

Më datë 21.09.2019, rreth orës 23:50, jemi njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit M.H., dhe Sh.B.,

Shtetësia Sh.B., ka ndërruar jetë ndërsa shtetasi M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com