Connect with us

Lajme

Ja ku mund të shikoni situatën e tërmeteve në kohë reale

Published

on

Në linkun e mëposhtëm mund të ndiqni ne kohe reale kohën e tërmeteve dhe fuqine e tyre në Europë dhe Botë.

Faqja ErarthQuake ju tregon live tërmetet dhe informacioni raporohet çdo sekondë.

Në faqe mund të gjeni cdo të dhënë për kohën dhe forcën goditëse, kudo në botë, transmeton CNA.al

Klikoni këtu për më shumë info:

https://www.emsc.eu/#2

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com