Connect with us

Lajme

Lajmi i fundit/ Sërish tërmet i fuqishëm në Tiranë

Published

on

E gjithë Shqipëria është përfshirë sot nga tensioni pasi një tërmet i fuqishëm ka goditur vendin duke lënë qindra ndërtesa të dëmtuara dhe dhjetëra të plagosur.

Kur ora shënon 02:30 e mëngjesit në Tiranë është dëgjuar sërisht një tërmet i fuqishëm, ndonëse nuk ishte a qi fuqishëm sa ai i orëve të pasdites.

Teksa një tjetër tërmet 2.7 ballë ka rënë 30 minuta para tërmetit 4.4ballësh.

 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com