Connect with us

Lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Published

on

Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga 18 deri 25 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë në drejtim verior ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 22 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë stabil. Deri ditën e hënë moti do të jetë me temperatura të ulëta ndërsa nga dita e martë do të ketë kushte për reshje të shiut.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com