Connect with us

Lajme

Njerëzit në rrugë nga frika e tërmetit/ Policia vinte gjoba

Published

on

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet me Policinë Rrugore.

Ndërkohë që njerëzit vraponi në rrugë nga frika e tërmetit, policia ka nisur ti vejë gjoba automjeteve të parkuara gabim, apo që nuk zbatonin rregullat e qarkullimit rrugorë.

Këtë e dëshmon edhe fotoja e mëposhtme siguruar nga CNA.al.

 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com