Connect with us

Lajme

Sapo ndodhi/ Edhe një termet i fuqishëm dridh Shqipërinë

Published

on

Asesi të qetësohet situata e lëkundjeve në Shqipëri.

Vetëm pak minuta më parë, gjegjëisht rreth orës 00:07 është rregjistruar një tërmet i fortë me magniturdë prej 4.9 ballësh, raporton zyrtare.com

Epiqendra sërish ka qenë në Adriatik, 31km larg Tiranës./Zyrtare.com/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com