Connect with us

Lajme

Tjetër tërmet afër Tiranës

Published

on

Para pak minutash është bërë e ditur se një tjetër tërmet ka goditur Tiranën, raporton Periskopi. Sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit në Shqipëri tërmeti ka qenë 2.9 shkallë Rihter.

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com