Connect with us

Lajme

Tjetër tërmet në Shqipëri, lëkundjet zgjasin disa sekonda

Published

on

Një tjetër tërmet është ndjerë në Shqipëri, pak minuta pas mesnatës së mbrëmshme, shkruqan Periskopi

Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda.

Raportohet se këto janë postlëkundjet që vijnë pas lëkundjes së madhe që kanë ndodhur në orën 16:05. Sipas raportimeve lëkundjet ishin me magnitudë 4.9.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com