Connect with us

Sport

Bayern Munich nuk heq dorë nga ylli i Man City

Published

on

Mediumi i madh gjerman, Sport Bild, raporton se kampionët e Bundesligës po mbajnë gjallë interesimin për reprezentuesin gjerman, përcjell lajmi.net.

Drejtues të Bayern Munich kanë folur me agjentin e Sane gjatë ndeshjen e Ligës së Kampionëve në Londër ku bavarezët mposhtën 7:2 Tottenhamin, dhe janë gati përgatisin një tjetër ofertë për sulmuesin.

Sane aktualisht po vazhdon të rikuperohet pas një operacioni në gju, dhe thuhet se është i interesuar për një transferim në Gjermani.

Pikërisht nga Gjermania (Schalke 04), ai ishte transferuar në Premierligë te Manchester City./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com