Connect with us

Lajme

“Ça të bëjmë, nga e keqja” U mbytën nënë e bijë, banorët tregojnë pse u hap gropa me ujë që i mori jetën

Published

on

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec ku janë mbytur nënë dhe bijë.

Sipas informacioneve paraprake të policisë bëhet me dije se 10-vjeçarja E.M është mbytur në gropën e vaditjes dhe aty pranë ka qenë duke punuar e ëma.

Në tentativë për të shpëtuar të bijën ka humbur edhe ajo jetën. Banorët kanë dhënë deklaratat e tyre për ngjarjen, ndiqni videon./tch

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com