Connect with us

Lajme

Edi Rama pas fitores së kombëtarëve shqiptare: Super mbrëmje

Published

on

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, me vetëm dy fjalë ka shprehur emocionin pas fitoreve të shqiptarëve në kualifikimet për Europian.

“SUPER MBRËMJE⚽👐🏿😍”, ka shkruar ai në Facebook, njofton Klan Kosova.

Kosova sonte fitoi 2 me 0 ndaj Malit të Zi, ndërsa Shqipëria 4 me 0 ndaj Moldavisë.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com