Connect with us

Lajme

Funksionarë i pushteti i dyshuar në rastin “Reket”, ja emri

Published

on

Frosina Remenski, deputetja aktuale e LSDM është e dyshuara e radhës e prokurorisë në rastin Reket, njofton Zyrtare.

Për nesër Jovevski paralajmëroi shpalljen e aktakuzë për rastin e parë “Raket” në të cilin të akuzuar janë Bojan Jovanovski – Boki 13, Zoran Mileski Kiçeec, si dhe ish shefja e PSP-së Katica Janeva.

Para disa jave Remenski u thirr për të dëshmuar në cilësinë e dëshmitarit./zyrtare.com

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com