Connect with us

Lajme

Gent Cakaj takohet me homologun slloven, Miro Cerar

Published

on

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka takuar ministrin e Jashtëm të Sllovenisë, Miro Cerar.

Cakaj ka thënë se ka bashkëbiseduar me diplomatin Cerar, për të ndarë disa mendime në shërbim të përpjekjeve për çeljen e negociatave për anëtarësim në BE për Shqipërinë për pak ditë, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

klankosova.tv

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com