Connect with us

Lajme

Haradinaj takon presidentin e Shqipërisë

Published

on

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka takuar presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.

Ata janë takuar në Fishtë tek vendi i quajtur “Mrrizi i Zanave”.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com