Connect with us

Lajme

Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte

Published

on

Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anita Haradinaj – me të cilët është takuar sot në Fishtë.

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!”, ka shkruar Meta në Facebook.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com