Connect with us

Lajme

“Java botërore e fëmijëve, Merko mirëpret fëmijët dhe pjesë të stafit të çerdhes “Dielli”

Published

on

Në kuadër të javës botërore të fëmijëve , sot pjesë e fëmijëtve dhe stafit të çerdhes “Dielli” vizituan Komunën e Strugës dhe realizuan takim me Kryetarin Ramiz Merko.

Fëmijët kishin përgatitur letra në shishe ku kishin shkruar të drejtat e fëmijëvetë të cilat ua ndanë punëtorëve të administratës komunale dhe kryetarit Merko.

Kryetari Merko i priti me shumë kënaqësi si dhuratat ashtu edhe këngët e vogëlushëve dhe uroi që të jenë të dëgjueshëm dhe shembullor dhe të ndërtojnë një të ardhme më të mirë.” – zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës.

Java botërore e fëmijëveNë kuadër të javës botërore të fëmijëve , sot pjesë e fëmijëtve dhe stafit të çerdhes…

Publiée par Komuna e Strugës / Општина Струга / Municipality of Struga sur Mercredi 9 octobre 2019

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com