Connect with us

Sport

Kështu duket renditja në grupin A pas fitores së Kosovës

Published

on

‘Dardanët’ vazhdojnë të mbesin në vendin e tretë në grupin A, dhe tani numërojnë 11 pikë, një më pak se Çekia.

Ndeshja e ardhshme e Kosovës është pikërisht në udhëtim te Çekia.

Vendi i parë në grup mbahet nga Anglia, me 15 pikë të grumbulluara./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com