Connect with us

Kosovë

LAJMI I FUNDIT/ Përmbyset rezultati në Kosovë

Published

on

Në këto momente Vetëvendosje po përmbys rezultatin në Kosovë, raporton Zyrtare.com

Edhe pse deri para pak çastesh LDK ishte e para me një diferencë të vogël të votave tani në këto momente po ndodh ndryshimi ku Vetëvendosje është e parë me një diferencë të vogël votash.

Diferenca deri në këto momente mes Vetëvendosjes dhe LDK-së është afërsisht 250 vota./Zyrtare/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com