Connect with us

Sport

Pamje fantastike: Kështu po festohet fitorja e Kosovës në Prishtinë

Published

on

Kosova i është afruar edhe më shumë Euro 2020, pas fitores 2:0 kundër Malit të Zi në kuadër të grupit A kualifikues.

Pas ndeshjes, në rrugët e Prishtinës tifozët e Kosovës kanë filluar të festojnë, duke kërcyer valle nën tingujt e tupanit./Lajmi.net/

Lajmi.net

Kështu po festohet fitorja e Kosovës nga tifozët në Prishtinë

Gepostet von lajmi.net am Montag, 14. Oktober 2019

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com