Connect with us

Kosovë

Parashutisti përplaset me shtyllën, turpërohet para mbretit

Published

on

Një parashutist u vu në vështirësi gjatë paradës së Ditës Kombëtare të Spanjës të Shtunën (12 Tetor) pasi bëri një ulje të keqe, duke u përplasur me një shtyllë drite duke mbetur pezull për disa momente. Qindra persona ishin duke e parë, ku një ndër ta ishte edhe mbreti Felipe i Spanjës. Mbreti Felipe kryesoi […]

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com