Connect with us

Kosovë

PEK-u i Zekës shkakton tërmet elektoral: Rezultat i jashtëzakonshëm zgjedhor

Published

on

Partia Euroatlantike e Kosovës (PEK), që udhëhiqet nga ish-deputeti Milaim Zeka ka dështuar në zgjedhjet e 6 tetorit.

PEK e Zekës ka marrë veç 0.14 % të votave apo gjithsej 803 vota nga 71.22% % e votave të përgjithshme që janë numëruar.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com