Connect with us

Tech & Auto

Rivendosja e numrit të shasisë së automjeteve (VIDEO)

Published

on

Gazetarja Edita Halili na shpjegon ose na jep më shumë informata se çka është numri i shasisë së një automjeti që qarkullon në rrugët tona.

Ora 7 – Rivendosja e numrit të shasisë së automjeteve – Klan Kosova

Ora 7 – Rivendosja e numrit të shasisë së automjeteve – Klan Kosova është gazetarja Edita Halili, e cila na shpjegon ose na jep më shumë informata se çka është numri i shasisë së një automjeti o cila qarkullon në rrugët tona.

Gepostet von Ora Shtate nê Klan Kosova am Dienstag, 8. Oktober 2019

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com