Connect with us

Lajme

Tërmet me fuqi 4.5 ballë në detin Jon

Published

on

Një tërmet 4.5 ballë ka rënë ditën e sotme në detin Jon.

Edhe pse ka qenë i një magnitude shumë të fortë, lëkundjet janë ndjerë shumë pak rënë shumë larg bregut, shkruan Top Channel përcjellë Klan Kosova.

Tërmeti ka qenë në pjesën e Greqisë, dhe nuk bëhet me dije për dëme në njerëz apo materiale.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com