Connect with us

Kosovë

Thaçi: Faleminderit që po na jepni kaq shumë emocione dhe po na bëni kaq shumë krenarë

Published

on

Presidenti Hashim Thaçi ka uruar fitorën e Kombëtares së Kosovës, sonte në ndeshjen kundër Malit të Zi, transmeton Periskopi.

‘’Një fitore shumë e rëndësishme për Kosovën, që i jep gjallëri edhe më shumë ëndrrës sonë për kualifikim. Një lojë e mrekullueshme e djemve tanë, me të cilët çdo gjë duket më e lehtë në fushën e gjelbër’’.

‘’Faleminderit që po na jepni kaq shumë emocione dhe po na bëni kaq shumë krenarë’’, ka shkruar Thaçi./PERISKOPI/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com